1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni Diyar'da kongre günü
Yeni Diyar'da kongre günü

Yeni Diyar'da kongre günü

Yeni Diyarbakırspor'un olağanüstü kongresi bugün yapılacak. Bedirhan Akyol'un istifa etmesinden sonra görevi devralan kulübün diğer ortağı ve eş başkanı Fevzi İlhanlı'nın bugün resmen başkan seçileceği kaydedildi.

A+A-

Tek liste ile yapılacak seçimde yönetime yeni isimlerin alınması beklenirken, İlhanlı'nın işlerinin yoğunluğundan dolayı şehir dışında olmasından dolayı kulübün genel müdürü Mehmethan Akan'ın geniş yetkilerle donatılacağı kaydedildi.

MELİK'LE YOLLAR AYRILDI

Bu arada Pendikspor'dan golcü futbolcu Ender Güngör'ü transfer eden Yeni Diyarbakırspor'un anlaşmaya vardığı Nijeryalı Sami'nin lisansının da yarın oynanacak Kızıltepe Barışspor maçına yetiştirilmesi bekleniyor.

Performansı beğenilmeyen Melik Balkaş'la yollar ayrılırken,sakatlığı devam eden Özgür Bayram'ın yarınki mata iğneyle oynatılması bekleniyor.

TRANSFER DÖNEMİ UZATILDI

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu, daha önce 19 Ekim 2012 tarihinde sona ereceği açıklanan Amatör Futbolcuların I. Tescil ve Transfer Dönemi'ni 23 Ekim 2012 tarihi mesai bitine kadar uzattı. Böylece,Bölgesel Lig'de mücadele eden takımlar bu tarihe kadar kadrolarına takviye yapabilecek.