1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR TANITIM

  3. Yazar İsmail Hakkı İçten Diyarbakır'da okurlarıyla buluşacak
Yazar İsmail Hakkı İçten Diyarbakır'da okurlarıyla buluşacak

Yazar İsmail Hakkı İçten Diyarbakır'da okurlarıyla buluşacak

Diyarbakırlı Yazar İsmail Hakkı İçten İstanbul, Ankara'da düzenlenen kitap fuarlarında ki tanıtımların ardından geçtiğimiz hafta bu kez İzmir'de okurlarıyla buluştu.

A+A-

Diyarbakır Tarih ve Kültürü yaşanmış hayatlar üzerine yazdığı kitaplarla adından söz ettiren İsmail Hakkı İçten, son kitabı "Batmanlı Ağanın, Diyarbekirli Memur Oğlu" isimli kitabının tanıtımı sürüyor.

İçten'in Uzun yıllar süren araştırmalar, elde edilen belgeler ışığında kaleme aldığı "Batmanlı Ağanın, Diyarbekirli Memur Oğlu" kitabı okurlardan büyük beğeni aldı. 

Geçtiğimiz hafta İzmir Kitap Fuarında okurlarıyla buluşan İçten, okurlarından büyük ilgi gördü,  kitaplarını imzaladı, 

Yazar İsmail Hakkı İçten,  ilk iki kitabı, "Her Şey Bir Telefonla Başladı'  ve "Rüzgarla Gelen Kadın" isimli  kitaplarının ardından, çok emek verdiği yaşanmış hayatlardan kaleme aldığı "Batmanlı Ağa'nın, Diyarbekirli Memur Oğlu" isimli son kitabı raflardaki yerini aldı.

Yazar İsmail Hakkı İçten önümüzdeki hafta bu kez ilk kez kendi memleketi Diyarbakır'da okurlarıyla buluşmanın heyecanını yaşıyor.  İçten, tarihi önümüzdeki hafta duyurulacak olan Diyarbakır Günlerinde Kültür Evinde düzenlenecek imza gününde ayrıca bir söyleşi programınada konuk olacak.

11-002.jpeg13.jpeg14.jpeg

 

ismhi-001.jpg