1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Valiliğe atanan Dr.Ozan Balcı gözyaşlarıyla uğurlandı
Valiliğe atanan Dr.Ozan Balcı gözyaşlarıyla uğurlandı

Valiliğe atanan Dr.Ozan Balcı gözyaşlarıyla uğurlandı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'da ki başarılı çalışmaları ve hizmetleriyle Kayapınar'da halkın büyük sevgisini kazanan Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr.Ozan Balcı duygusal anların yaşandığı görkemli bir şekilde uğurlandı.

A+A-

Tokat Valiliğine atanan Balcı’yı yolculamak üzere Diyarbakır Havaalanın da bekleyen yüzlerce vatandaş tarafından alkışlar ve dualarla yeni görevine uğurlandı.

 
Duygusal anların yaşandığı uğurlamada konuşan Balcı, “Göreve başladığım ilk günden itibaren yılmadan, yorulmadan, pes etmeden, canla başla Diyarbakırlı vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek, yaşamını kolaylaştırmak için değer üretmeye çalıştım. Sizlerin gösterdiği sevgi ve misafirperverlik bir kez daha görevimizi layıkıyla yapabildiğimizi gösteriyor. 
Sizlerle tanışmak, dostluklar edinmek ve Diyarbakır’a hizmet etmek bizim için büyük bir onurdu. Sizlerin sevgisini kazanmanın ve görevimi yapmış olmanın haklı gururu ve mutluğu ile ayrılıyorum. Diyarbakırlı hemşehrilerim; hakkım var ise helal ediyor ve haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Allah’a emanet olun.” Dedi.

Havalanında kendisini uğurlamak için gelen kamu kurum müdürleri, iş adamları ve sivil toplum örgütleri tarafından Diyarbakır ilinde yaptığı başarılı çalışmalar dolayısıyla İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Balcı’ya plaketler takdim edildi.