1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Vali Toprak'tan taziye ziyareti
Vali Toprak'tan taziye ziyareti

Vali Toprak'tan taziye ziyareti

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Şırnak kent merkezinPKK tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru İbrahim Engin'in Çermik ilçesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

A+A-

İlçedeki taziye evini ziyaret eden Toprak, hain saldırıda şehit olan polis memuru Engin'in ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.Toprak, daha sonra son kararname ile Çüngüş Kaymakamlığı'na atanan Mehmet Fatih Çelikel ve Çermik Kaymakamlığı'na atanan Mimar Sinan Batmaz'ı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı diledi.

Vali Toprak, beraberinde Lice Kaymakamı Özer Özbek, İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Hilmi Atalay ile 2 Kasım'da PKK tarafından düzenlenen saldırıda 1 askerin şehit olduğu 6 askerin de yaralandığı Lice ilçesindeki Duru Jandarma Karakolu Narlı üs bölgesini ziyaret etti.

Hain saldırı hakkında bilgi alan Toprak, vatani görevini yapan Mehmetçiklere geçmiş olsun dileğinde bulundu. Toprak, daha sonra Hani İlçe Jandarma Komutanlığı ve Dicle ilçesi Döğer Jandarma Karakolu'nu ziyaret etti.
    

Muhabir: Aziz Aslan / Sema Kaplan