1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Suvivor'a hangi isim veda edecek!
Suvivor'a hangi isim veda edecek!

Suvivor'a hangi isim veda edecek!

Survivor 2017'de bu akşam yayınlanacak olan bölüm ile 4 eleme adayından biri adaya ve hayallerine veda edecek. 29 Mart Çarşamba günü yapılacak olan konseyde elenen isim belirlenecek. İşte Survivor 2017'ye dair merak edilen soruların yanıtları...

A+A-

Survivor’da elemeye kalan kişiler son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu ile birlikte kesinlik kazandı. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı kıyasıya bir şekilde mücadele ederken, galip gelen taraf Ünlüler takımı oldu.

Gönüllüler takımında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun ise kazananı Volkan oldu. Eleme konseyinde Ünlüler takımından adı en çok yazılan isim Bulut ile birlikte Volkan’ın ismini verdiği Gökhan da elemeye kalan isim oldu. Böylece Göz 6 şampiyonu Berna’nın yanı sıra Erdi, Gökhan ve Bulut’un arasından SMS ile en az oyu alan kişiler elenecek.
 
Ayrıca son bölümde yaşanan talihsizlik sebebiyle sakatlanan Serhat Akın’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, Serhat’ın durumunun iyi olduğunu fakat yarışmalara tekrar dönebilmesi için yaklaşık olarak 10 gün dinlenmesi gerektiğini söyledi. Yazımızın devamında Pazar günü yaşananları bulabilirsiniz…
 
Survivor’da Pazar Günü Neler Yaşandı?
 
Survivor’ın 10. Haftasında Pazar günü “Bil Bakalım” oyunu ile start verdi. Oyunu kazanan isim ise Ünlüler Takımından Furkan oldu. Eleme konseyine kalacak iki kişinin belirleneceği dokunulmazlık oyunundan da galip gelen taraf yine Ünlüler oldu. Bununla birlikte Gönüllüler takımı arasında yapılan bireysel dokunulmazlık oyunun galibi Volkan oldu. Eleme konseyinde Ünlüler takımından en çok adı yazılan isim Bulut olurken, Volkan’ın da Gökhan’ın adını vermesiyle birlikte eleme potasına gidecek olan kişiler netleşti.
 
Böylece Bulut, Gökhan, Erdi ve Berna arasından en az kısa mesaj oyu alacak olan kişi adaya veda edecek. Şimdi bu yarışmacıların neler söylediklerine bir göz atalım. 
 
BULUT NELER SÖYLEDİ?
 
"Elimden gelen mücadeleyi yapıyorum. Geriden başlamak ve tek başına adapte olmak zor oldu. Sayı alamıyorsak bile takımı ateşlemek lazım. Daha yeni adapte oluyorum. Mücadele etmeye geldim ve buraya gelmek için de mücadele ettik. Yatmaya, uyumaya değil mücadele etmeye geldim. Elimden geleni yapacağım."
 
GÖKHAN NELER SÖYLEDİ?
 
"Hiç bir zaman Volkan'la kin beslemedik. Bu akşam beni söylerken 2,5 haftadır performansımda düşük olduğunu söyledi, ben sakatlıktan çıktım geldim ve oyun kaybetmedim. Sembol kazandım. İletişim ödüllerinde oyun kaybetmedim. Performans olarak konuşacaklarsa asıl oyun alamayan arkadaşlara baksınlar. Oyun içinde oyunlar olabiliyor. Bunları da bilerek buraya geldik."
 
ERDİ NELER SÖYLEDİ?
 
"Beşinci kez aday oluşum. Son haftalarda çoğunluk aday olunca Erdi'nin sözleriyle örnek verip devam ediyor. Ben buradayım sıkınt yok. Geldiğim, konuştuğum ne varsa aynı şekilde devam ediyorum. Vaatlerde bulunmuyorum. Ben buraya tek başına Erdi Ünver olarak ge
 
BERNA NELER SÖYLEDİ?
 
"Erdi'yle aynı potada olmak iyi bir his değil. Kendi doğrularımdan yola çıkarak hareket ettim. Ogeday ve Elif'le tartışmalarımız oldu. Samimiyetsizlikleri ve bunları hak ettiğimi düşünmüyorum. Ben buraya Survivor'ı yaşamaya ve parkurları yaşamak için geldim. Üzgünüm inşallah gitmem. Mücadele ve hırsı gösterdiğimi düşünüyorum."