1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da kim elendi
Survivor'da kim elendi

Survivor'da kim elendi

Survivor'da kim elendi? Survivor severler ve takipçileri bu sorunun cevabını merak ediyorlar. Soru cevabını buldu: Bulut Özdemiroğlu elendi. 28 Mart Salı günü eleme gecesiydi fakat ertelenmişti.

A+A-

Survivor adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı için geri sayım başladı. Survivor'da salı gününden ertelenen eleme bu gece yapılıyor. Acun Ilıcalı elemenin neden ertelendiğini de açıkladı. TV8 yayın akışını değiştiren 2 maçın canlı yayını oldu.

Survivor'daki elemede bu hafta adaya veda eden isim gönüllüler takımından olacak. Survivor SMS oylamasına çıkan gönüllüler üyesi : Gökhan Gözükan, Berna Keklikler, Erdi Ünver ve Bulut Özdemiroğlu olmuştu. Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı da işte bu 4 isimden SMS oylaması sıralamasına göre sonuncu olan isim olacak.

Survivor'da yapılan açıklamada Bulut Özdemiroğlu'nun elendiği belirtildi 

Göz6 evinde finale kalan Berna, Erdi ve Bulut'un SMS potansiyelinin daha çok olduğu öngörülmüş ve bu sebeple Gökhan'ın eleneceği üzerinde durulmuştu. Ancak veda konseyinde Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan'dan en az SMS oyunu alan Bulut sürpriz bir şekilde Survivor'dan elenmiş oldu.