1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da kim elendi?
Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi, sorusunun yanıtı dün gece belli oldu. Ünlüler takımından, Adem, Şahika, Fatih ve Pınar'ın elenme adayı olduğu Survivor 2017'de bu hafta en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu. Fatih'in İlhan ve Adem'e veda etme

A+A-

Survivor dün akşam ekrana gelen son bölüm ile yine izleyenleri ekrana kilitledi. Survivor'da dün gece eleme heyecanı ve iletişim ödülü vardı. İletişim ödülünün kazananı Ünlüler takımı oldu.

Survivor eleme konseyinde ise gergin anlar yaşandı. Acun Ilıcalı her zaman olduğu gibi elenen yarışmacıyı açıklamadan Survivor'da haftanın birincilerini açıkladı. Kızlardan Tuğçe erkeklerden ise Ogeday haftanın birincileri oldu.Survivor'da Adem, Şahika, Fatih ve Pınar'ın eleme adayı olduğu konseyde en az sms'i alan Fatih Hürkan adaya veda eden isim oldu. 

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Ünlüler takımından Şahika, Adem, Fatih ve Pınar'ın eleme adayı olduğu Survivor'da yarışmaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu. İsmi açıklandığında şaşırtan Fatih, veda etmek zorunda olduğu için üzüldüğünü dile getirdi. 

FATİH HÜRKAN: 'HAKARETLER KAVGALAR'

Tabi bu kadar erken gitmek istemiyordum. Kader, kısmet. Çok olmak istediğim bir yerden, çok olmak istediğim ailemin yanına gideceğim. Tabi onları çok özledim. Yani, burada yapmak istediğim daha çok şey vardı. Kısmet bu kadarmış. Burada çok şey yaşadım. Hiç hayatımda yaşamadğım şeyler yaşadım. Hakaretler, kavgalar. Demek ki bunları burada yaşamam gerekiyormuş. Bu da bu yaşımda bana ders oldu desem ders değil ama yaşacağım bir şeymiş. Çok üzgünüm. Çok teşekkür ederim.

Fatih'in veda konseyinde İlhan ve Adem'le vedalaşmaması gözlerden kaçmadı. O anlar kameralara yansıdı.

SABRİYE ACUN'A SARILMAK İSTEDİ

Dün akşam yapılan konseyde Sabri'ye teyze olduğu müjdesini veren Acun Ilıcalı Sabriye'nin tepkisi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Duygusallaşan ve ağlamaya başlayan Sabriye, Acun Ilıcalı'ya 'Size sarılmak istiyorum' dedi. Acun Ilıcalı Sabriye'nin istediğini kırmazken, konseyde komik anlar yaşandı.

HAFTANIN BİRİNCİLERİ KİM OLDU?

Survivor'da bu hafta en çok yarışmayı kazanan erkek yarışmacıların birincisi 30 puanla Ogeday oldu. İkinci yarışmacı ise 23 puanla Furkan oldu.

Kızlardan birinci olan yarışmacı 44 puanla Tuğçe olurken, Elif 24 puanla ikinci oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

İletişim ödülü zorlu bir mücadeleye sahne oldu. Issız bir adada ailelerinden ve sevenlerinden ayrı kalan yarışmacılar için büyük önem taşıyan iletişim ödülü oyunu nefesleri kesti. Kıran kırana geçen mücadelenin sonunda gülen taraf Ünlüler takımı oldu.Zorlu oyunun ilk turunda kazanan Gönüllüler oldu. İkinci turda ise kazanan taraf Ünlüler oldu. Zorlu oyunda final turu ise Ünlüler'in üstünlüğü ile tamamlandı ve iletişim ödülünün sahibi Ünlüler oldu. Ünlüler yakınlarından gelen mektupları gözyaşları içerisinde okudu.