1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Soğutma Dolaplarında Düşük Enerji Sarfiyatı
Soğutma Dolaplarında Düşük Enerji Sarfiyatı

Soğutma Dolaplarında Düşük Enerji Sarfiyatı

Çağımızın yaşam tarzı, teknolojinin yönlendirdiği konfor standartları olarak tarif edilse, çok da yanlış bir tarif olmaz.

A+A-

Çağımızın yaşam tarzı, teknolojinin yönlendirdiği konfor standartları olarak tarif edilse, çok da yanlış bir tarif olmaz. Sürekli ilerleyen ve her yeni keşifle daha ileri gelişmelerin hızlandığı bir dinamizm içerisinde olan teknoloji, aynı hızda gündelik yaşamlarımızı etkileyen sonuçlar ortaya koymaya devam ediyor. Bu durum beklentilerimizin de sürekli olarak artmasına ve daha fazla konforu, daha işlevsel teknolojilerden almaya odaklanmış bir yaşam tarzına sahip oluyoruz. Derin dondurucu, bundan yaklaşık 20-30 yıl önce hayal bile edemediğimiz pek çok farklı konforun yaşamlarımızda yer almasına sebep olan eşsiz bir dayanıklı tüketim malzemesi.

 

Buzdolaplarının sunduğu hizmetin, bir üst versiyonunu sağlayan çekmeceli derin dondurucu, gıdaların stoklanmasını ve aylarca tazeliğini korumasını sağlayan, bu sayede mevsimli, mevsimsiz her istediğimiz gıda türüne ulaşmamızı sağlayan benzersiz bir yardımcı. Yeni yaşam tarzımızda aradığımız her türlü gıda türüne ulaşmak, artık olağan bir durum. Bunu bize sağlayan derin dondurucular, çeşitli büyüklük ve özelliklere sahip olarak hizmetimize sunulmaya devam ediliyor.

 

Soğutucular farklı alanlara göre özel hazırlanmış çeşitli türleriyle yaşamlarımızı kolaylaştıran en önemli dayanıklı tüketim eşyaları arasında yer alır. Bu alanda uzun yıllara yayılan deneyim ve birikim oluşturmuş Şenocak, ihtiyaçlara odaklı çeşitli tür ve özelliklerde soğutucuları, yüksek kalite ve ileri teknoloji avantajlarıyla tüketicilere sunuyor. Farklı özelliklere sahip meşrubat dolabı seçenekleri, ihtiyaçlara odaklı olarak yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanan ve tüketicilerimizin taleplerine çözüm oluşturacak şekilde üretiliyorlar.  Yaşamlarımızı daha kolay bir hale getirmeye odaklanmış, konforla birlikte zamanı ve enerjiyi en planlı olacak şekilde kullanan yardımcı ürünler, yaşam standartlarımızı sürekli olarak yükseltmeye devam ediyor. Akıllı olarak tabir edilen sistemlerin entegre edildiği günümüzde kullanılan tüm elektronik aletler, daha verimli ve daha işlevsel olarak çalışıyor ve yanı sıra daha az enerji tüketerek, çevreye zarar vermiyor. Şenocak sektörel alanda ki ihtiyaçları belirlemek amaçlı sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmalarına göre, odaklı hizmet sunabilecek ürünler geliştirmeye ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını olabilecek en üst seviyede karşılamaya devam edecek nitelikte bir vizyon benimsemiştir. Yaşam standartlarımızın daha fazla yükselmesini sağlayacak ürünlerimize mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.