1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Şehrin Her Noktasına Hizmet
Şehrin Her Noktasına Hizmet

Şehrin Her Noktasına Hizmet

DİYARBAKIR'a Bağlı Dicle İlçesi, Gürbüz Mahallesi sakinlerini makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Başkanı Cumali Atilla, "Hükümetimizin destekleriyle şehrimizin her noktasına hizmet götürebiliyoruz" dedi.

A+A-

Hani İlçesi Gürbüz Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı ziyaret etti. Makamında vatandaşları ağırlayan Başkan Atilla, sorun ve taleplerini dinledi.

Her ilçeye en iyi hizmeti götürme gayretinde olduklarını belirten Başkan Atilla, şöyle konuştu: "Sorumlu olduğumuz mahalle sayısı çok fazla, uzman kadromuzla her yere en iyi belediyecilik hizmetini götürme gayretindeyiz. Diyarbakır’ın yüzölçümü içerisinde bulunan her tarafa en kaliteli hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Hükümetimizin destekleriyle şehrimizin her noktasına hizmet götürebiliyoruz. Hemşehrilerimizle büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde, hemşehrilerimizin refahı için çalışıyoruz. Hemşehrilerimize sunduğumuz hizmeti adil bir şekilde bütün mahallelerimizde yapma ilkesiyle sürdürüyoruz." Vatandaşlar ise Başkan Atilla'ya yapılan hizmetler için teşekkür etti.