1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. PAYKASADA GÜVENLİK KUSURSUZ, GÜZELLİK SINIRSIZ
PAYKASADA GÜVENLİK KUSURSUZ, GÜZELLİK SINIRSIZ

PAYKASADA GÜVENLİK KUSURSUZ, GÜZELLİK SINIRSIZ

Paykasa satın aldınız ve nakite ihtiyacınız olduğu için vazgeçtiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

A+A-

Paykasa satın aldınız ve nakite ihtiyacınız olduğu için vazgeçtiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.  Paykasanızı kullanmaktan vazgeçtiğinizde, uygun bir siteyle iletişime geçip, Bozdurma işlemini gerçekleştirerek, paranızı yeniden nakite çevirebilirsiniz. Online alışverişlerin ön ödemeli kartları, nakite çevrilme gibi bir güzelliğe de sahip. Hemde sorgusuz ve bekletmeden, uzun sıkıcı sorulara maruz kalmadan. Dünyanın neresinde olursanız olun, paykasanızı kullanabildiğiniz gibi, dilediğiniz zamanda rahatlıkla ve güvenli bir şekilde bozdurabilirsiniz.
Stres yasamadan, işleminizi gerçekleştirip, paranızı alabilirsiniz. Ayrıca Paykasa Bozdurma işlemleri çok uzun zamanda almaz. 10 dakika gibi kısa bir sürede işlem gerçekleşir ve paranız hesabınıza aktarılır. Bu aşamada öncelikle, 16 haneli pin kodunuz sistem tarafından tanımlanır, ardından paykasa kodunuz, banka hesabınıza havale olarak iletilir.
Paykasa ülkemizde Euro, Usd ve Gbp olarak hesaplanır. Bu nedenle  işlemleri ilgili sitenin döviz kurundan hesaplanarak hesabınıza aktarılır. Bozdurma işlemleri için sizden kesinlikle kişisel bilgileriniz istenmez. İsim ve soy isim, banka hesap bilgileriniz, telefon numaranız ve paykasa kupon bilgileriniz bozdurma işlemleri için yeterli olur. Paykasa satın alma ve kullanma gibi, bozdurmakta çok rahat ve güvenlidir. Teknolojinin verdiği bu harikalar her geçen gün daha da güzel oluyor. Sistem, getirdiği kolaylıkları ile internet dünyasına damgasını vurdu. Artık online alışveriş yapmaktan çekinmeye ve paranız boşa gider diye düşünmek yok. Paykasa satın aldığınız zaman, dilediğinizde bozdurup paranızı geri alıyorsunuz. Dünyanın her yerinde insanlar paykasa kullanıyor ve bozduruyor. Dolandırılma riski olmadan, dijital ortamda tanımlanan bir hesap olup, tamamen güvenli alışveriş yapmanız için tasarlanmıştır. Yastık altı gibi ya da altın alıp bozdurmak gibi, dijital ortamda da paranızı bozdurup nakite çevirebilirsiniz. Garantili ve güvenilir olan bu sanal hizmetten sizde faydalanın.  sayfayı ziyaret etmeniz sorularınıza yanıt olacaktır.