1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 97. bölüm ile ekranlara veda etti!
Paramparça 97. bölüm ile ekranlara veda etti!

Paramparça 97. bölüm ile ekranlara veda etti!

Pazartesi akşamlarının fenomen dizilerinden olan Paramparça dizisi dün akşam ekrana gelen son final bölümü ile ekrana veda etti. Paramparça dizisi final bölümünde Damir ve Cihan arasında süregelen savaş iyice kızıştı. Tüm tehditlere rağmen Hazal'a saplant

A+A-

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, barış falay ve Mine Tugay’ın paylaştıkları ‘Paramparça’ yeni bölümü dün akşam star TV’deydi.

PARAMPARÇA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PARAMPARÇA 97. BÖLÜM ÖZETİ

Cihan’ın ‘Ya Damir, ya ben!’ restiyle yalıya dönen Hazal, Damir ile gizli saklı görüşmeye devam eder. Hazal, Damir ile gelecek planlarına devam ederken, Damir hakkında duyduğu bir gerçekle irkilir! Hazal, Damir’in tanıdığı adam olmadığını anlamıştır ancak artık çok geçtir... Öte yandan Ozan da Yavuz’un gerçek yüzünü görmüştür...

DAMİR, CİHAN’IN KARŞISINA ÇIKIYOR

Hazal’ı saplantılı şekilde seven Damir, Cihan’ın karşısına çıkar. Ona, Hazal’ı ne kadar sevdiğini anlatmaya çalışır. Cihan, Damir’e çok net bir cevap verir ve Hazal’dan vazgeçmemesi halinde ya onun ya da kendisinin öleceğini söyler. Damir pes etmez, yeni planı için Asuman’ı devreye sokar… Tüm bu yaşananlardan bunalan Cihan, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir.

TÜM SORULAR YANIT BULUYOR

‘Paramparça’nın final bölümünde tüm dengeler değişecek… Dilara’yı şimdi ne bekliyor? Hazal, Damir’e onu artık istemediğini nasıl söyleyecek? Damir’e savaş açan Cihan şimdi ne yapacak? Cansu’nun hastalığı ile ilgili doktorun son kararı ne olacak? Ozan, Yavuz’dan intikam alabilecek mi? Ekrem Bey’i bekleyen büyük sürpriz ne? Keriman ve Özkan’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Tüm aile nerede, neden bir araya gelecek? Bu buluşmada neler yaşanacak?