1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Marmaraereğli'yi yasa boğan haber
Marmaraereğli'yi yasa boğan haber

Marmaraereğli'yi yasa boğan haber

TBMM 20 ve 21'inci dönem ANAP ve DYP'den Tekirdağ Milletvekili olan, 65 yaşındaki Enis Sülün, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

A+A-

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün (65)geçirdiği ani rahatsızlığın ardından kaldırıldığı hastanede kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

Merhum Sülün, Anavatan Partisi'nden Üç Dönem Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı ile 20. ve 21. Dönemlerde ANAP ve DYP'den Tekirdağ Milletvekiliği yapmıştı. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekteydi.

Marmaraereğlisi ilçesinin uzun yıllar belediye başkanlığı görevini yürüten 20 ve 21.dönemde Tekirdağ Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında görev yapan meclisteki görevi sırasında TBMM Başkanlık Divanı İdari Amirliği görevini de yürüten son olarak ise Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulu başkanı olarak görev alan Enis Sülün hayatını kaybetti.

94906_20170423aw048067-01..jpg

Çorlu’daki evinde sabaha karşı aniden rahatsızlanan Sülün’ün kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybettiği belirtildi.

Enis Sülün’ün cenazesinin 23 Nisan 2017 Pazar günü (bugün) Marmaraereğlisi Cedit Alipaşa Mahallesi’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği kaydedildi.