1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Maç biletleri ile ilgili kulüpten açıklama
Maç biletleri ile ilgili kulüpten açıklama

Maç biletleri ile ilgili kulüpten açıklama

DİYARBAKIR - Diyarbekirspor'un yarın evinde oyanayacağı Tire 1922spor karşılaşmasının bilet karmaşası ile ilgili kulüpten taraftarı rahatlatan açıklama geldi.

A+A-

DİYARİNSESİ.ORG

TFF 3.Lig 2.Grup Play-Off yarı final rövanş karşılaşması yarın büyük Diyarbakır Stadında oynanacak. Bugün çeşitli yerlerden maç biletlerini satıacağı duyurulmasına rağmen taraftarların yoğun talebi sonrası büyük sorunlar ortaya çıktı. Bugün bilet almaya giden taraftarlar gittikleri yerlerde bilet bulamayınca ortaya büyük bir kaos çıktı. Kulüp yönetimi 33 bin kişilik dev stadı doldurabilmek için öncesinde biletlerin çoğunu kurumlara, STK'lara ve taraftar Gruplarına vermesi sonrası elde kalan sadece 4 bin bilet ise taraftara yetmedi satışa çıkar çıkmaz anında tükendi. Hal böyle olunca bilet alamayan taraftarlar organizasyona sert tepki yağdırmıştı.

Durum böyle olunca Kulüp yönetimi bugün yaptığı açıklama ile yüreklere su serpti. Yapılan açıklamada bilet satışının yarın maç öncesi stadyum gişelerinden saat 16:00 sonrası bütün tribiünlerin 1 TL'den satışa sunulacağı ve dışarda tek bir taraftarın kalmayacağı bilgisi verildi. Ayrıca çeşitli kuruluşlara verilen biletlerinde taraftarlara yarın maç öncesi stadyum önünde dağıtım yapılacağı da öğrenildi.