1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kayapınarlı Çocukların Hayalleri Gerçekleşiyor
Kayapınarlı Çocukların Hayalleri Gerçekleşiyor

Kayapınarlı Çocukların Hayalleri Gerçekleşiyor

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Dr. Ozan Balcı’nın talimatı ile başlatılan Çocukların Hayalleri Projesi kapsamında, Kayapınar İlçesinde fakir-fukara, yetim-öksüz, engelli, şehit-gazi yakını çocuklar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi öğrencil

A+A-

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimizin yazdığı mektuba cevap vererek taleplerini ileten öğrencilerimize 3.000 kırtasiye paketi,1088 giyim, 165 oyuncak, 95 çalışma masası, 4 melodika, 1 gitar, 46 maddi destek, 9 baza, 15 gıda paketi, 73 arabalı yatak, 141 kaynak kitap(ilkokul, ortaokul, lise), 10 spor malzemesi, 8 işitme cihazı ve 15 genç odası okul idaresi ve öğretmenleri aracılığı ile dağıtılmaya başlandı.

Kayapınar İlçesi Mehmet İçkale İlköğretim Okulundaki ilk dağıtım töreninde öğrencilerimiz ile bir araya gelen Kayapınar Belediyesi personelleri, öğrencilerimize İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimizin selamlarını ileterek hediyelerini takdim etti.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Kayapınarlı çocuklarımızı çok sevdiğini, önemsediğini ve her zaman yanlarında olacağını ifade ederek, çalışmalarda emeği geçen personellere teşekkür etti.