1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kanatsız Kuşlar ne zaman başlıyor?
Kanatsız Kuşlar ne zaman başlıyor?

Kanatsız Kuşlar ne zaman başlıyor?

ATV’de Koliba Film imzalı Kanatsız Kuşlar isimli yeni bir yaz dizisi başlıyor. Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni fragmanları yayınlanırken, konusu ve oyuncuları da belli oldu. Peki Kanatsız Kuşlar ne zaman başlıyor?

A+A-

Atv’nin sezona damgasını vuracak yeni dizisi Kanatsız Kuşlar’ın ikinci tanıtımı da yayınlandı. Koliba Film imzalı dizinin ikinci fragmanı da büyük ilgi gördü… Sosyal medyada aynen ilk tanıtımı gibi tıklanma rekorları kıran Kanatsız Kuşlar’ın yayına girmeden fanları oluştu.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü…

İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.