1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hasta ve yakınları için moral gecesi
Hasta ve yakınları için moral gecesi

Hasta ve yakınları için moral gecesi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hasta ve yakınları için açtığı misafirhanede konaklayanlara moral gecesi düzenlendi. Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla da katıldı.

A+A-

Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır'a çevredeki il ve ilçelerden gelen ve günlerce kentte kalmak zorunda olan hasta ve yakınları için açtığı misafirhanede konaklayanlar için moral gecesi düzenledi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yurtlar ve Misafirhaneler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, daire başkanları ile hasta ve yakınları katıldı.

Misafirhane yemekhanesinde düzenlenen programda Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hasta ve yakınlarına meyve ve tatlı ikramında bulundu. Programa katılan Hanımefendi Atilla, misafirlerle tek tek görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ve yakınları ile yakından ilgilenen Hanımefendi Atilla, onlarla sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi. Hanımefendi Atilla, hasta ve yakınlarının çocuklarına ise çeşitli hediyeler verdi.

Düzenlenen programdan dolayı memnuniyetlerini dile getiren hasta ve yakınları, Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ettiler.