1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Hanımefendi Atilla kadınlarla bir araya geldi
Hanımefendi Atilla kadınlarla bir araya geldi

Hanımefendi Atilla kadınlarla bir araya geldi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Bağlar ilçesi Evrim Alataş Caddesi’ne kurulan gezici semt pazarında tezgah başında yaş meyve ile sebze satan kadınlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi, alış veriş yaptı ve sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti.

A+A-

Kent genelinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın organizasyonunda dernek yöneticileri ile birlikte Bağlar ilçesi Evrim Alataş Caddesi’ne her hafta Cuma günü kurulan ve kadınların işlettiği gezici semt pazarını ziyaret etti. Kurulan Pazar tezgahlarını tek tek gezen Hanımefendi Atilla, kadınların sorunlarını dinleyerek hayırlı cumalar ve bereketli kazançlar diledi.

Semt pazarında tezgah başında yaş meyve ve sebze dışında farklı ürünlerinde satışını yapan kadınlar Hanımefendi Atilla ile yakından ilgilenerek ziyaretten dolayı teşekkür ettiler. Sabah saatlerinde gerçekleşen ziyaret sebebiyle kadınlar Hanımefendi Atilla’ya çay ikramında bulunup birlikte kahvaltı yaptılar. Semt pazarında çalışan kadınların tezgahında alış veriş yapan Hanımefendi Atilla, kadınların verdikleri emeklerin oldukça değerli olduğunu ve sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti.

Gezici semt pazarında alış veriş yapmaya gelen vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Hanımefendi Atilla’ya Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyetti dile getirdiler.

Etiketler :