1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Güneydoğu'nun en büyük AVM'si evlendiriyor
Güneydoğu'nun en büyük AVM'si evlendiriyor

Güneydoğu'nun en büyük AVM'si evlendiriyor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Diyarbakır'da hizmete girmesinin birinci yılı etkinlikleri kapsamında müşterilerine çekilişle ev veriyor.

A+A-

Yönetimini, 18 yıllık alışveriş merkezi sektör tecrübesine sahip İstanbul merkezli Inside AVM Danışmanlık'ın yaptığı Ninova Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi kültürel etkinliklerini sürdürüyor. 25 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla bölgenin en büyük AVM'si olan Ninova Park profesyonel olarak tasarlanmış tek çocuk oyun alanı, 8 salonlu sinemayı bünyesinde barındırıyor.

Diyarbakır'da ilk 2 katı otopark olarak planlanan merkez, kurulu bulunduğu 5 kat üzerinden müşterilerine hizmet sunuyor. Alt zemin katın ev aksesuarları, beyaz eşya mağazaları ve markete ayrılan merkezin giriş katında klasik ve genç giyim aksesuar mağazaları yer alan Ninova Park AVM birinci katında aktif giyim, ayakkabı ve aksesuar, ikinci katında çocuk eğlence merkezi, çocuk giyim, 5D sinema, ev tekstili, cafe ve restoranlar ile hizmet veriyor. Ninova Park yönetimi gerçekleştirdikleri kültürel etkinliklerle ve düzenlediği kampanyalarla Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin alışveriş ve yaşamda en gözde merkezi olmaya devam ettiklerini söyledi.

Ninova Park'ın Diyarbakır'da hizmete başladığının birinci yılı etkinlikleri kapsamında 1 Ekim 2012 ile 17 Şubat 2013 tarihleri arasında, merkezde bulunan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesi hayallerindeki eve sahip olmak için çekiliş düzenliyor. Yaklaşık 5 ay sürecek olan kampanya sonunda noter ve Milli Piyango huzurunda yapılacak olan çekilişle bir kişinin Diyarbakır'ın merkezinde 4+1 büyüklüğündeki dairenin sahibi olacağı bildirildi.