1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gençler meşhur olmak için kuyrukta
Gençler meşhur olmak için kuyrukta

Gençler meşhur olmak için kuyrukta

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programı için Diyarbakır'da yapılan ön elemeye gençler yoğun ilgi gösterdi.

A+A-

Acun Ilıcalı'nın ekibinden oluşan 3 kişilik jüri Diyarbakır Prerstij Hotel'de ön eleme çalışması başlattı. Sesi veya yetenekleri ile meşhur olmak için hotel önüne akın eden gençler uzun kuyruklar oluşturdu.

Ön elemeye girmek için saatlerce kuyruk bekleyen gençlerden bazıları sesleri ile bazıları ise taklit yetenekleri ile juri üyelerini etkilemeyi hedefliyor. Sesine ve yeteneğine güvenen gençlerden oluşan yaklaşık 200 kişi sıranın kendilerine gelmesi için sabırsızlıkla beklerken, bazı aileler de çocuklarına destek vermek için sırada bekliyor.

Sıra bekleyen gençler juri elemelerine katılmadan önce bekledikleri yerlerde şarkılarını söyleyerek seslerini çevreye duyurmaya çalıştı. Prestij Hotel Halkla İlişkiler ve Satış Pazarlama Müdürü Zeki Atasoy, ön elemelerin akşam saatlerine kadar devam edeceğini söyledi. Juri üyelerinin gençleri 3'er kişilik gruplar halinde çağırdığını belirten Atasoy, ön elemeye katılmaya hak kazananların yetenekleri ile daha sonra yapılacak elemelerden geçmeleri halinde programa dahil edileceğini dile getirdi.