1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ergani'de liderlik keyfi
Ergani'de liderlik keyfi

Ergani'de liderlik keyfi

Kendi sahasındaki 2 maçı kazanarak liderliğe yükselen Erganispor'da yüzler gülüyor. Son 2 maçında rakip filere 7 gol bırakan Sarı-Siyahlı takımın özellikle hücümda etkili olması dikkat çekerken,teknik sorumlu Kemal Zeydan,takımdaki havanın değiştiğini ve

A+A-

Kendi sahasındaki 2 maçı kazanarak liderliğe yükselen Erganispor'da yüzler gülüyor. Son 2 maçında rakip filere 7 gol bırakan Sarı-Siyahlı takımın özellikle hücümda etkili olması dikkat çekerken,teknik sorumlu Kemal Zeydan,takımdaki havanın değiştiğini ve bunu sadece skorlara değil oyuna bakarak da anlamanın mümkün olduğunu söyledi.

Zeydan,”Takımda zaten kaliteli kadro vardı. Biz sadece bazı değişiklikler yaptık. Oyun anlayışında ve takımın motivasyonunda değişimler oldu. Kendi sahamızda oynadığımız 2 maç önemliydi. Bunları farklı skorlarla kazanarak rakiplerimizin kaybetmesiyle lider olduk. Van DSİSpor maçında her iki yarıda da etkili oynadık diyebilirim. “ dedi.

'GENÇ MURAT'I HAFİFE ALAMAYIZ'

İlk yarının son maçında karşılaşacakları Genç Muratspor'u hafife almalarının söz konusu olamayacağını kaydeden Zeydan,en iyi şekilde hazırlanacaklarını ifade etti. Zeydan,”Takımda arkadaşlık,birlik ve beraberlik havası çok iyi. Bu hafta deplasmanda Genç Muratspor'la yapacağımız maç var. Bunu da kazanıp devreyi lider tamamlamak istiyoruz. Rakibimizin 50 gol yemesine aldanmayacağız. Çünkü bu takım Kayapınar gibi güçlü bir takımdan puan aldı.” diye konuştu.