1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ergani'de 5'te 5 coşkusu
Ergani'de 5'te 5 coşkusu

Ergani'de 5'te 5 coşkusu

Haftanın önemli maçında Yeni Diyarbakırspor' 1-0 yenerek ligde 5'te 5 yapan tek takım olan Erganispor'da büyük sevinç yaşanıyor.

A+A-

Başkan Cemal Dolu,galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları tebrik ederken, zafer sarhoşluğuna kapılmayarak takımdaki eksikleri de gidermeye çalışacaklarını söyledi.

'10 KİŞİYLE YENMEMİZ AYRI BİR BAŞARI'

BAL 2.Grup'ta ilk 5 maçını kazanarak mükemmel bir seri yakalayan Erganispor'da yüzler gülüyor. Yaklaşık 45 dakika 10 kişi mücadele ettiği maçta Yeni Diyarbakırspor'u tek golle devirerek önemli bir engeli aşan ve Kayapınar'ın yenilmesiyle 3 puan farkla zirveye kurulan Sarı-Siyahlı takımın başkanı Cemal Dolu,alınan galibiyeti her maçta tribünleri dolduran taraftarlara armağan etti. Dolu,”Maçın zor geçeceğini biliyorduk. Yeni Diyarbakırspor'un güçlü bir kadrosu var ve bizi çok zorladılar. 10 kişi kaldıktan sonra futbolcularımız daha iyi mücadele etti.

Penaltı kaçırdıktan sonra golü bulmamız bizim için çok anlamlı oldu. Teknik heyet ve futbolcuları kutluyorum. 5'te 5 yapmamız ligdeki hedefimiz için önemli ancak eksiklerimizi de görüyoruz. Nerede ne problem varsa üzerine giderek çözmeye çalışacağız. İyi giderken eksiklerimizi göremezsek şampiyonluğa ulaşamayız. Bu nedenle bize yol gösterici eleştirilerde bulunan insanlara tepki göstermek yerine bunu önemsiyoruz.” dedi.