1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ergani'da altyapı çalışmaları
Ergani'da altyapı çalışmaları

Ergani'da altyapı çalışmaları

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde, merkez mahalle muhtarlarının talebi üzerine, AK Parti ilçe teşkilatının Karayolları Bölge Müdürlüğü nezdinde gösterdiği girişim sonuç verdi.

A+A-

Karayolları ekipleri tarafından başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Kaya'ya vatandaşlar teşekkür etti. Aziziye Mahalle Muhtarı Zahit Alpyılmaz, "6 aydan bu yana karayollarına muhtarlar olarak gerçekleştirdiğimiz girişimler sonuç vermeyince, ilçemizdeki Ak Parti ilçe Başkanlığına gidip derdimizi anlattık.

İlçe başkanımız Mehmet Kaya'nın girişimleri sonucunca kısa sürede netice alarak, aylardan beri sıkıntı çektiğimiz bu yollar şimdi kış gelmeden yapılmaya başlanmıştır. Bu anlamda mahallem adına göstermiş oldukları gayretlerden dolayı Mehmet Kaya ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Ak Pati İlçe Başkanı Mehmet Kaya ise, "Son aylarda, Aziziye, Şirinevler ve İstasyon mahallelerini kapsayan büyük bir alanda yaşanan yol sıkıntısının tarafımıza yansıtılması üzerine Diyarbakır milletvekilimiz Süleyman Hamzaoğulları'nın destekleriyle karayolları nezdinde yapılan girişimler olumlu sonuçlanarak gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Bu anlamda vatandaşlarımızın kış gelmeden bu mağduriyetten kurtulmaları, şahsımı ve teşkilatımı son derece mutlu etmiştir" diye konuştu.

 

(ET-AŞ-Y)