1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ekinci'den şok suçlama
Ekinci'den şok suçlama

Ekinci'den şok suçlama

Bismil Belediyespor Teknik Sorumlusu Mikdat Ekinci,Diyarbakır'daki bazı meslektaşlarının ahlaki olmayan yollarla kendisini görevden uzaklaştırmak istediğini söyledi.

A+A-

'Bunlara antrenör demek mümkün değil. Etik ve ahlaki değerlerden nasiplerini almamışlar” diyen Ekinci, 3 yıldır yaptığı başarılı işlere rağmen meslektaşlarının bunu yapmasının mide bulandırıcı olduğunu kaydetti. Ekinci,”3 yıldır başarılı işlere imza attık.

'SİZE BİSMİL'DEN EKMEK ÇIKMAZ'

Yönetimimizle beraber Bismilspor'u kapanmaktan kurtarıp Bölgesel Lig'e taşıdık. Kısıtlı imkanlara rağmen geçen yıl şampiyon olduk. Bu ligde yeni olmamıza rağmen ve üstelik sahamız bakımda olduğu halde 3 maçta 4 puan aldık. Fakat bazı kendini bilmez antrenörler sporcularımızı arayarak rahatsız ediyor. Takımda huzursuzluk çıkarıp kendi başarısız kılarak uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Ayak oyunlarına gerek yok. Bismil'de onlara ekmek yok. Ben gitsem bile Bismil'de bu takımı çalıştırabilecek kapasitede antrenörler var. Benim arkamda iş çevirmeye çalışan ahlaksızlar önce aynaya baksın, sonra buraya gelmek için hesap yapsın.” dedi.