1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?
Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusunun yapılabilmesi için öncelikle dudak bölgesinde inceleme yapılması gerekmektedir. Yapılan incelemelerden sonra açılacak olan küçük deliklere dolgu enjekte edilir.

A+A-

                Dudak dolgusunun yapılabilmesi için öncelikle dudak bölgesinde inceleme yapılması gerekmektedir. Yapılan incelemelerden sonra açılacak olan küçük deliklere dolgu enjekte edilir. Dolgunun enjekte edilmesi esnasında acı hissiyatının oluşması söz konusu değildir. Dudak dolgusu nasıl yapılır sorusunu aklında bulundurup, korkan kişilerin acısız bir şekilde tedavi olabileceğini bilmesi gerekmektedir. Hyaluranik asit, cildin alt tabanına enjekte edildikten su tutma işlemiyle yoğunluğun artması sağlanır. Yoğunluğun artması, dolgunun ne kadar belirgin olacağını belirlemektedir. Bunun için de öncelikle hastanın istekleri dinlenir ve doktorun bu konudaki önerileri sunulur. Sunulan önerilere göre dolgu yapmak, cildin daha estetik bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla kişilerin sunduğu öneriler ile doktorun tavsiyeleri arasında ortak bir nokta oluşturulup, dolgu işlemi yapılması gerekir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

                Dudak dolgusunda kullanılan Hyaluranik asit, dudağın çizgilerinin de belirgin olmasına yardımcı olmaktadır. Çizgilerin belirgin olması, kişinin yüz yapısına olumlu etkiler sunmaktadır. Dudak dolgusu fiyatları her ne kadar yüksek meblağlarda bilinse de, o kadar yüksek değildir. Fiyatların uygun olmasını sağlayan Hande Ulusal, tedavi gören kişilere büyük avantaj sağlamıştır. Fiyat konusunda herhangi bir problemin yaşanmaması için işlemlerin masrafları, en aza indirgenerek hizmet verilmektedir. Dudak dolgusu esnasında kişinin tüm istekleri dinlendikten sonra işlemler başlatılır. İşlemler ile isteklerin birbirine uyum sağlaması, kişinin memnun kalmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla enjekte ve su tutma işlemi esnasında ekstra titiz bir çalışma sergilenmektedir.

Dudak Dolgusu İşlemleri Ne Kadar Sürüyor?

                Dudakların dolgunlaştırılması ortalama 15 ile 30 dakika arasında gerçekleşmektedir. İşlemlerin bu kadar kısa sürede bitmesini sağlayan, kullanılan malzemelerdir. Hyaluranik asit, daha hızlı bir şekilde fayda sağladığından dolayı kişinin uzun bir süre boyunca beklemesine gerek kalmamaktadır. Dudak dolgusu işlemleri bittikten sonra kişinin rahat bir şekilde hayatına devam etmesi sunulan en önemli avantajlardan biridir. Kişi dolgu işlemlerini yaptıktan sonra sosyal hayatından uzaklaşmamaktadır. Kendi yaşantısına devam edebilmektedir. Ciltte oluşan küçük şişme ve kızarıklıklar, birkaç gün boyunca sürebilmektedir. Bu süre zarfında kişinin cildine herhangi bir şekilde zarar verecek maddelerden uzak durması gerekmektedir.