1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'da Yeni Hoca tartışması
Diyarbekirspor'da Yeni Hoca tartışması

Diyarbekirspor'da Yeni Hoca tartışması

DİYARBAKIR- Diyarbekirspor'da hocalar geliyor, gidiyor, istifalar havada uçuşurken kulüpten konuyla ilgili açıklama yapılmazken, yeni hoca adayınında bulunduğu kaydedildi.

A+A-

TFF 3.Ligde her yıl şampiyonluk iddiasıyla onca transferler ve işler kötü gidince  en kolay iş,  takımın başındaki teknik direktörlerin görevine son vermek.

İSKENDER EROĞLU'NUN İSTİFASI NEDEN AÇIKLANMIYOR

Son 6 sezondur her sezona en az 3-4 teknik adam sığdıran Yeşil-Kırmızılı ekipte hafta sonu oynanan Muğlaspor karşılaşması sonrası bu sezonun ikinci hocası İskender Eroğlu ile yollar ayrılmış, ancak yine konuyla ilgili yönetimden en küçük bir açıklama yapılmamıştı, tıpkı ligin 4. haftasında gönderilen Bülent Akan'ın da istifası bir hafta boyunca açıklanmamış, sosylal medya hesabı üzerinden yeni hcoa ile anlaşma resmi ile duyuru yapılmıştı.

YENİ HOCA NEVZAT TÜRKOĞLU'MU

İskender Eroğlu sonrası yeni hoca kim olacak tartışması yaşanırken ortaya bir çok isim atıldı. Setaç Küçükbayrak, Bayram Toysal veya her zaman olduğu gibi sürpriz bir isim mi olacak.

Tüm bu isimler konuşulurken bu kezde Nevzat Türkoğlu ismi gündeme geldi ve Diyarbekirspor ile prensipte anlaştığı iddia edildi.

Nevzat Türkoğlu'nun 1969 Diyarbakır doğumlu olduğu ve transfer markette yer alan sportif  karnesi ise aşağıdaki gibi yer alıyor. 

NEVZAT TÜRKOĞLU'NUN TRANSFER MARKETTE YER ALAN KARNESİ

KulüpGöreve başlamaGörevden ayrıldıGörevMaçlar
 Bayburt İdare17/18 (26 Eyl 2017) 17/18 (30 Haz 2018) Teknik Direktör32
 Bayburt İdare14/15 (1 Eyl 2014) 14/15 (27 Kas 2014) Teknik Direktör16
 Bafra Belediye09/10 (27 Ağu 2009) 09/10 (17 Ara 2009) Antrenör-
 Siirtspor06/07 (5 Şub 2007) 06/07 (30 Haz 2007) Antrenör-
 Kartalspor04/05 (17 Kas 2004) 05/06 (30 Haz 2006) Antrenör-
 Maltepespor03/04 (20 Ağu 2003) 03/04 (30 Haz 2004) Antrenör-
 Kartalspor02/03 (6 Şub 2003) 02/03 (30 Haz 2003) Antrenör-
 Kartalspor01/02 (1 Eyl 2001) 01/02 (10 Eki 2001) Alt yapı koordinatörü-