1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'da sezonun 3. teknik direktörü belli oldu
Diyarbekirspor'da sezonun 3. teknik direktörü belli oldu

Diyarbekirspor'da sezonun 3. teknik direktörü belli oldu

DİYARBAKIR- Diyarbekirspor'da hiç bir açıklama yapılamadan 1 hafta önce gönderilen ikinci teknik direktör İskender Eroğlu'nun yerine gelen yeni teknik direktör belli oldu.

A+A-

TFF 3.Ligde mücadele eden Diyarbekirspor'da boşalan teknik direktörlük görevine Nevzat Türkoğlu getirildi.

Sezona Bülent Akan ile başlayan Diyarbekirspor'da Akan'ın görevine 4. hafta sonunda son verildi. 5. Haftada göreve getirilen İskender Eroğlu ile 11 hafta devam eden Yeşil-Kırmızılı ekipte geçtiğimiz hafta sonunda o da gönderildi.

İskender Eroğlu'nun bir haftadır istifa etmesine rağmen yönetimden hiç bir açıklama yapılmazken, her zaman ki gibi yeni bir teknik direktörün göreve başladığı ve bir öncekinin gönderildiği açıklaması sosyal medya aracılığı ile kamuoyuna açıklandı.

Yapılan açıklama, "Teknik direktörümüz İskender EROĞLU' nun istifası ile boşalan teknik direktörlük görevine Nevzat TÜRKOĞLU getirilmiştir. 1969 yılında Diyarbakır/Bismil de doğan hocamızla hedeflediğimiz bir üst lige ve şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Başkanımız Feyzi İLHANLI ile yapılan görüşmeden sonra sezon sonuna kadar Diyarbekirsporumuza imza atan Teknik Direktörümüz Nevzat TÜRKOĞLU"

Diyarbekirspor'un yeni teknik direktörü Nevzat Türkoğlu KİMDİR?

Nevzat Türkoğlu'nun 1969 Diyarbakır doğumlu olduğu ve transfer markette yer alan sportif  karnesi ise aşağıdaki gibi yer alıyor. 

NEVZAT TÜRKOĞLU'NUN TRANSFER MARKETTE YER ALAN KARNESİ

KulüpGöreve başlamaGörevden ayrıldıGörevMaçlar
 Bayburt İdare17/18 (26 Eyl 2017) 17/18 (30 Haz 2018) Teknik Direktör32
 Bayburt İdare14/15 (1 Eyl 2014) 14/15 (27 Kas 2014) Teknik Direktör16
 Bafra Belediye09/10 (27 Ağu 2009) 09/10 (17 Ara 2009) Antrenör-
 Siirtspor06/07 (5 Şub 2007) 06/07 (30 Haz 2007) Antrenör-
 Kartalspor04/05 (17 Kas 2004) 05/06 (30 Haz 2006) Antrenör-
 Maltepespor03/04 (20 Ağu 2003) 03/04 (30 Haz 2004) Antrenör-
 Kartalspor02/03 (6 Şub 2003) 02/03 (30 Haz 2003) Antrenör-
 Kartalspor01/02 (1 Eyl 2001) 01/02 (10 Eki 2001) Alt yapı koordinatörü-