1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor kampı son buldu
Diyarbekirspor kampı son buldu

Diyarbekirspor kampı son buldu

DİYARBAKIR –İlk yarıyı lider Pazarspor’un arkasında 31 puan ile ikinci sırada tamamlayarak Antalya Belek Limak Arcadia giderek kampa giren Spor Toto 3. lig takımlarından Diyarbekirspor, 2 günlük izinden sonra Pazartesi Diyarbakır’a dönecek.

A+A-

DİYARIN MORALLERİ YERİNDE

Diyarbekirspor her yıl olduğu gibi bu yılda Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Fenerbahçe Kulübü başvekili Nihat Özdemir tarafından tüm masrafları karşılandığı Antalya Kampından ikici devre hazırlıklarını tamamlayan Yeşil-Kırmızılı ekipte, moral ve motivasyon yüksek. Verimli geçen kamp süresini 2 günlük izin ardından Diyarbakır’a dönecek.

SPOCULARA 2 GÜNLÜK İZİN

İki günlük izinin ardından Diyarbakır’a dönecek olan Diyarbekirspor futbol takımı ikinci devreni ilk maçı için kendi tesislerinde İstanbul deplasmanında karşılaşacağı Anadolu Bağcılarspor hazırlıklarını tamamlayıp Diyarbakır’dan gidecek.

ÖZDEMİR KAMP SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Diyarbekirspor, Teknik direktörü Osman Özdemir, kampı hazırlık sürecini değerlendirmesinde ise Antalya Belek’te yaptığımız Kamp çalışmalarının gayet güzel gayet verimli geçtiğini kazasız, belasız, sakatsız bir kamp olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Özdemir, “Transferler yapmayı düşündüğümüz 3- 4 tane sporcudan sadece Taner’i transfer edebildik. Takip ettiğimiz bazı futbolcular ise para konusundan anlaşamadık ama 2 futbolcu daha transfer etmek istiyorum. Çünkü eksik bölgemize takviye şart bizim hedefimiz şampiyonluk bu hedefimizde ilerlemek istiyorsak illaki transfer yapmak için değil sağlam adam almak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız tüm hızı ile yönetimimiz tarafından devam ediyor. Tabi ki takip ettiğimiz sporcuların halen takımlarında ilişkileri kesilmediğinden biraz zorlanacağız gibi amaç transfer yapmak değil amacımız gerçek ve eksik bölgemize sağlam alabileceğimiz futbolcu olmasıdır. Antalya kamp çalışmalarımız iyi değerlendirdiğimiz düşünüyorum” dedi.

3 HAZIRLIK MAÇI 2 BERABERLİK 1 MAĞLUBİYET

Özdemir, Kamp süresinde 3 hazırlık maçı yaptıklarını, bir beraberlik bir yenilgi aldıklarını belirterek, “Bir karşılaşmamız da beraber giderken yoğun yağmur sonucu ikinci yarısını oynayamadık. Kampımız dün itibaren bitti. Sporcularımıza iki günlük dinlenme ardında Diyarbakır dönerek buradan 20 Ocak ‘ta açılacak olan sezonun ilk maçını İstanbul deplasmanında Anadolu Bağcılar Spor ile karşılaşması için hazırlıklarımız tamamlayacağız. Sezon ilk maçını kazanarak lige iyi başlamak istiyoruz” dedi.