1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'a Hastane ve Sağlık Sponsoru
Diyarbakırspor'a Hastane ve Sağlık Sponsoru

Diyarbakırspor'a Hastane ve Sağlık Sponsoru

DİYARBAKIR- Yeniden bir yapılanmaya giden Diyarbakırspor, tüm ekibin spor sağlığı ile ilgili Bağlar Hastanesi ile protokol imzalandı.

A+A-

Taraftarların Efsane olarak taçlandırdığı Diyarbakırspor'un Sağlık Sponsoru Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi oldu.  Kulüp Başkanı Şeyhmus Akyıl, Diyarbakırspor'u yeniden ayağa kaldırma ve yaşatma projesini adım adım hayata geçirdiklerini belirterek, "Diyarbakırspor bu kentin en önemli değerlerinden biridir, ligi ne olursa olsun çok büyük bir marka ve  kent ile özdeşleşmiş en büyük spor kulübüdür. Geçmişte sayısız başarılara imza atan Efsane Diyarbakırspor'u yeniden ayağa kaldırmak için yapmış olduğumuz görüşmeler ve yetkili kurum ve kuruluşlara yaptığımız ziyaretler sonrası bugünde Kulübümüzün Sağlık İşleri ilgili sorununumuzu da çözmüş olduk. Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi ile Kulübümüz arasında protokol imzaladık. Bizlere destek olan kapılarını açan Özel Bağlar Hastanesine tüm yetkililerine Özellikle Bağlar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeynep Odabaşı ve Başhekim Lokman Lokman Taş'a şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum." dedi.

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Şeyhmus Akyıl önceki günde Diyarbakır Cumhuriyet Savcısı Fetih Seyfi Moroğlu ve  Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Çelik'i makamında ziyaret ederek kendilerine isimleri yazılı olan Diyarbakırspor Formalarını taktim etmişti.

haber8904094309-001.jpeg