1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır’lılar, futbolda eski günlerine dönmek istiyorlar
Diyarbakır’lılar, futbolda eski günlerine dönmek istiyorlar

Diyarbakır’lılar, futbolda eski günlerine dönmek istiyorlar

DİYARBAKIR - Diyarbakır’lı futbol severler, futbolde eski başarılı günlerine dönmek istiyorlar.

A+A-

Yeşil – Kırmızılı renklerin aşkıyla yanan taraftarlar,Feyzi İlhan’lıdan büyük destek bekliyorlar.Diyarbakır’lı bir gurup adına konuşan Rohat Yılmazer yaptığı açıklamada, “ Bizler Diyarbakır’lıyız, ailecede 7’den 70’şe Diyarbakırspor’luyuz. 1968 ‘de kurulan süper başarılar imza atan, takımımızla gurur duyduğumuz Diyarbakırspor’u istiyoruz.

Şu anda takımımızın devamı olan Diyarbekirspor’un destekçisiyiz. Sağ olsun Başkan Feyzi İlhan’lı kimseden yardım almadan kulübü sorumsuzca yönetiyor. Tabiî ki şansızlığı var, onuda kabul ediyoruz. Ondan ricamız bu sezon 2.lige direk çıkamayacağımız hemen hemen belli gibi. Hiç değilse süper ağırılğını versin varlığını göstersin Play – Off’ta işi sıkı tutsun kesin 2.lige çıkarız.

Biz Diyarbakır’lılar olarak bunu istiyoruz niçin 2 milyon nufüslü kentimiz  üst liglerde oynamasınki. Oynayan bir çok takım eskiden önümüzde konuşamazdı ve bizim takımımıza  rakip bile olamazlardı. Yeterki Play –Off’ta bu defada bizim sevdiğimiz Diyarbekirspor şanslı olsun. Hep bizim takımımızmı kötü gidecek. Diyarbakır’lılar olarak  Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Feyzi İlhan’lıdan bu defa işi çok sıkı tutmasını istiyoruz. Herkes gibi oda görecek Diyarbekirspor 2.lige çıkacak. Artık Diyarbakır’lılar olarak elimize meşalelerimizi  alıp renkli günlerimize dönmek istiyoruz. Biz yüzlerce taraftar İstanbuldayız ama kalbimiz Diyarbakır’da ve Diyarbekirspor’da atıyor. “ dedi.