1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da ‘Hoş geldin bebek’ kampanyası
Diyarbakır'da ‘Hoş geldin bebek’ kampanyası

Diyarbakır'da ‘Hoş geldin bebek’ kampanyası

DİYARBAKIR- Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesince başlatılan “Hoş geldin bebek” kampanyası çerçevesinde, aileler ziyaret edilerek, hediyeler veriliyor.

A+A-

İçişleri Bakanlığınca, Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde İlçe Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’nın Belediye Başkanvekili olarak görevlendirildiği Hani Belediyesi, hayata geçirdiği projelerle ilçe halkının beğenisi topluyor.

Bir proje devam ederken, hemen ikinci bir projeyi başlatan belediye, sosyal belediyecilik hizmeti sunuyor. Belediye tarafından şimdi de “Hoş geldin bebek” kampanyası başlatıldı. Kampanya çerçevesinde belediye, yeni doğum yapan aileleri ziyaret ederek, yanlarında olduğunu gösteriyor. Belediye görevlileri, ziyaret ettikleri ailelere, bebek çantası ve çeşitli hediyeler de veriyor.

Belediye yetkilileri, “Kampanyamız çerçevesinde, yeni doğan 100 bebeği tespit ediyor, ailelerine ulaşıyoruz. İstiyoruz ki, ailelerimize yavrularını büyütme serüvenlerinin başlangıcına bir katkımız olsun. Bir kez daha çoğaldığımız bebeklerimize belediyelerinden bir anı kalsın istiyoruz” dedi.

(İHA-MP-Y)

22.03.2017 10:19:13 TSI
NNNN