1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diclekent gençlikspor futbolcuları üzgün
Diclekent gençlikspor futbolcuları üzgün

Diclekent gençlikspor futbolcuları üzgün

DİYARBAKIR - Diclekent Gençlikspor Gönüllerin Şampiyonu U-17 liginde oynadığı iyi ve futbol ve başarılı performansıyla Play Off grubuna kaldı.

A+A-

Play-Off maçları sonunda final maçı oynadı. Final maçında 2..1 önde olmasına rağmen son dakikada yenilen talihsiz golle müsabaka penaltı atışlarına gidildi.

Penaltı atışlarından şansız şekilde şampiyonluğu kaçırdı Sezon başından beri çalışmalarına devam eden Diclekent Gençlikspor Final müsabakasına gelene kadar oynadığı güzel futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı ve Gönüllerin şampiyonu oldu Diclekent Genclikspor antrenörü Mehmet Çelebi , sezon boyunca bütün sporcularım çok özveriyle çalıştılar oynadığımız her maç futbolumuzu geliştirip üstüne kattık her geçen gün daha iyiye gittik.

Önce grup maçları sonra play off ardındanda finale kaldık. Final maçında müsabaka boyunca rakibimize karşı üstün olan taraf bizim rakibimizden çok iyi futbol oynadık. 2..1 önde olduğumuz dakikalarda 3.4 net pozisyondan faydalanamadık ve son dakikada talihsiz bir gol yiyip penaltı atışlarında şampiyonluğu kaçıran taraf olduk. Malesef futbolun içinde böyle şansızlıklar oluyor. Takımımız 16 yaş ortalamasıyla oynadığı için tecrübe eksikliğinden skoru koruyamadık. Final maçına bizi taşıyan bütün sporcularımı yürekten kutluyorum. Hepsinin yüreğine emeğine sağlık.