1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ziyaret
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ziyaret

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ziyaret

Diyarbakır Şube Eşbaşkanı Nihat Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin’i ziyaret ederek “proje denetimi ve yapı denetimi sistemi” konularında görüş alışverişinde bulundu.

A+A-

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi 23. Dönem Yönetim Kurulu, kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Diyarbakır Şube Eşbaşkanı Nihat Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin`i makamında ziyaret etti. Ziyarette, "yapı denetimi sisteminde yaşanan aksaklıklar, proje denetimleri ve Sur ilçesinde inşa edilen yeni yapılar" konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bilgin, Şube Eşbaşkanı Noyan ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise, Bilgin`e kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti.

Şubemiz Eşbaşkanı Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyarettin ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nde çalışan üyelerle bir süre görüştü.