1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Burhan Gül'e 21 numaralı efsane forma
Burhan Gül'e 21 numaralı efsane forma

Burhan Gül'e 21 numaralı efsane forma

DİYARBAKIR - Efsane Diyarbakırspor’un Kulüp Başkanı Şehmus Akyıl, Gençlik Spor Şube Müdürü Burhan Gül'e 21 numaralı yeşil kırmızılı forma hediye etti.

A+A-

Mehmet ÇAKAN
Uzun yıllar Süper Ligde mücadele eden ve çok sayıda başarılara imza atan efsane Diyarbakırspor’un yeni yönetimi, göreve hızlı başladı. Göreve geldiği günden buyana kulübün içinde bulunduğu sorunlara çözüm arayan kulüp başkanı Şehmus Akyıl, sporun önde gelen isimleriyle de buluşmaya devam ediyor. 
Akyıl, Gençlik Spor Şube Müdürü Burhan Gül'ü makamında ziyaret ederek, hem 21 numaralı formayı hediye etti hem de Diyarbekirspor için destek istedi.
Şehmus Akyıl, burada yaptığı konuşmada, takımın içinde bulunduğu sorunları çözmek adına önemli girişimlerde bulunduğunu söyledi.
Akyıl, gerçek Diyarbekırspor’u yeniden ayağa kaldırmak istediklerini bu nedenle sporun önde gelen isimleriyle görüşüp, destek istediklerini belirtti.

GÜÇLÜ BİR TARİHİ VAR
Akyıl, Diyarbakırspor’un güçlü bir tarihinin olduğunu ve bu nedenle herkesin kendilerine sıcak bir yaklaşım gösterdiğini kaydetti.

img-20180906-wa0000.jpg
Akyıl, şöyle dedi:
“İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Bu nedenle macera aramadan, ciddi işler yapmak istiyoruz. İlk etapta, kulübün gerçek durumunu ortaya koyacak bir tabloyu oluşturacağız. Daha sonra yol haritamızı belirleyeceğiz ve çözüm arayacağız. “
Göreve geldikleri günden buyana herkesin kendilerine sıcak bir yaklaşım gösterdiğini vurgulayan Akyıl, “İnsanlar samimiyetimizi görüyor ve iyi bir yaklaşım gösteriyor. Yani bize karşı büyük bir tevazu var. Biz de bunun gereğini yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

DESTEK VERECEĞİZ
Gençlik Spor Şube Müdürü Burhan Gül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şehmus Akyıl başkanlığındaki Diyarbakırspor’a her türlü desteği sunacaklarını ifade etti.
Konuşmaların ardından Şehmus Akyıl, burhan Gül’e Diyarbakırspor’un 21 numaralı formasını armağan etti.