1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Yeşil, projelerini anlattı
Başkan Yeşil, projelerini anlattı

Başkan Yeşil, projelerini anlattı

DİYARBAKIR- Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, ile yönetim kurulu üyeleri Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek projelerini anlattı.

A+A-

DTB Yönetim Kurulu ve meclis üyelerini makamında kabul eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, DTB Başkanı Engin Yeşil ve ekibine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. DTB Başkanı Engin Yeşil ise borsa seçimlerinin ardından Diyarbakır’a vaat ettikleri projelerin bulunduğunu belirterek, "İlk işimiz olarak önümüzdeki süreçte bu projelerimizi yerine getirmek olacaktır" dedi. 
Başkan Yeşil TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na başta lisanlı depo projesi olmak üzere üyelere yönelik modern hububat alım satım merkezi gibi bir çok yeni projeleri hakkında detaylı bilgiler aktardı. 

Hisarcıklıoğlu'na Diyarbakır'dan tam destek 
Mayıs ayında yapılacak TOBB seçimlerinde de Diyarbakır olarak M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na destek verdiklerini açıklayan DTB Başkanı Yeşil,"Başta TOBB Başkanımız olmak üzere TOBB’un bütün projelerini destekliyoruz. Desteğimiz sonuna kadarda Rifat başkan ile olacak" şeklinde konuştu. 
(İHA-AKK-Y) 

11.04.2018 10:13:48 TSI 
NNNN