1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Vekili Yazıcı'dan şehit ailelerine ziyaret
Başkan Vekili Yazıcı'dan şehit ailelerine ziyaret

Başkan Vekili Yazıcı'dan şehit ailelerine ziyaret

DİYARBAKIR- İçişleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır'ın Hani İlçe Belediye Başkanlığı'na kayyum olarak atanan İlçe Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

A+A-

Hani Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, ilçe jandarma komutanı ile birlikte ziyaret ettiği şehit aileleri ile bir süre sohbet etti.

Şehit Sabiha Macar'ın evini ziyaret eden Başkan Vekili Yazıcı daha sonra şehit Güllü Güç'ün evine giderek ailesiyle görüştü. Şehit ailelerinin sorun ve sıkıntılarını da dinleyen Başkan Vekili Yazıcı, şehitler sayesinde bu toprakların vatan olduğunu belirterek, şehitler ve aileleri için yapılacak bir iş olduğunda her zaman hazır beklediklerini söyledi. Şuanki huzur ve rahatı şehitlere borçlu olduklarını dile getiren Kaymakam Yazıcı, her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını, her türlü ihtiyaç ve sorunlarında kapılarını çalabileceklerini dile getirdi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yazıcı'nın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten şehit aileleri, kendileri için en büyük hediyenin unutulmamak olduğunu söyledi.

(İHA-AKK-Y)

18.03.2017 10:27:18 TSI
NNNN