1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Kılıç, halkı dinledi…
Başkan Kılıç, halkı dinledi…

Başkan Kılıç, halkı dinledi…

Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi halk toplantısı düzenlenerek vatandaşlarla istişarede bulunuldu. Kayapınar Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Kayapınar Belediyesi Başkanı Mustafa Kılıç, Başkan Yardımcısı Nazım Memiş ve Basın Halkla İl

A+A-

Toplantıda, muhtarlar ve vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek istediklerini belirten Başkan Kılıç, “Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmeleri ve sorunlarını ilgili kurumlara aktarabilmeleri için devlet ve halk arasında mesafenin olmadığı ve samimi ortamlarda gerçekleştirilen halk toplantıları çok faydalı olmaktadır.

Sizden gelebilecek kısa, orta ve uzun vadeli sorunlara çözüm üretebilmek adına hep birlikte buradayız. İlçemiz, bölgemiz ve sizler adına neler yapabiliriz hep birlikte ortak akılda buluşarak sorunlarınıza da çözüm üretmeye çalışacağız. Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenleyerek sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni eder, hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIKTIR

Başkan Kılıç, Belediyenin kapılarının hergün sonuna kadar hemşerilerine açık olduğunu toplantıda ifade ederek, bu makamların dert yanma değil, vatandaşın derdi ile dertlenme makamı oğlunu söyledi. 

Başkan Kılıç, şöyle dedi: 

“Hayata gecen her projede sizlerle ortak akıl toplantılarında bir araya gelerek birlikte karar verdik. Kaymakamlık ve belediyemizin işbirliğinde bugün düzenlenen toplantımızda sizlerin değerli  görüşleri, yerel yönetici olarak bizlere daha fazla katkı sağlıyor. Sizlerle birlikte Kayapınar İlçemizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Belediye olarak resmi kurumlarımız ile birlikte bu güne kadar uyum ve işbirliği içerisinde olduk. Herkese teşekkür ediyorum”