1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Atilla’dan Çüngüş’te
Başkan Atilla’dan Çüngüş’te

Başkan Atilla’dan Çüngüş’te

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Çüngüş ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ve Çermik’in ardından Çüngüş ilçesinde halkla bir araya geldi.Çüngüş Kaymakamı Alper Çifci’yi makamında ziyaret eden Atilla, ardından Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla buluştu. Başkan Atilla’ya Kaymakam Çifci ve Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca eşlik etti.

Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Atilla, esnaflarla çay içti. Sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesinin vatandaşların sorunlarını giderecek hizmetler yaptığını söyledi.  

‘Gece gündüz çalışıyoruz’

İlçelerle koordineli şekilde çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Atilla, “Diyarbakır’ı daha modern bir şehir haline getirmek için vatandaşlarımızın desteğiyle gece gündüz çalışıyoruz. Halkımızın hayır duasını almak istiyoruz. Vatandaşlarımızın günlük yaşamını kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçiriyoruz” dedi.

Başkan Atilla, daha sonra Büyükşehir Belediyesi Çüngüş hizmet binasında incelemelerde bulundu, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.