1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Atilla ve Bakan Soylu'dan ilçe ziyareti
Başkan Atilla ve Bakan Soylu'dan ilçe ziyareti

Başkan Atilla ve Bakan Soylu'dan ilçe ziyareti

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Yenişehir, Hani, Kulp ve Silvan ilçelerinde vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Ebubekir Bal, güvenlik korucularının yemin törenine katıldıktan sonra Hani ilçesine geçti.

Hani ilçesinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Atilla, Çarşı Meydanında vatandaşlarla selamlaştı, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Atilla daha sonra Bakan Soylu ile beraber, Kulp ve Silvan ilçesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Atilla, toplantıya katıldı

Dış ilçe ziyaretlerinin ardından Başkan Atilla ve Bakan Soylu, Merkez Yenişehir ilçesinde bir otelde düzenlenen ve muhtarlar, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile şehit yakınlarının yer aldığı istişare toplantısına katıldı.

Başkan Atilla, muhtarlar, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve şehit yakınlarıyla bir süre sohbet edip sorunlarını dinledi.