1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Başkan Atilla, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Başkan Atilla, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Başkan Atilla, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla muhtarları makamında ağırladı, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte muhtarlarla istişarede bulundu.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla bir araya geldi. "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla Diyarbakır Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Demir ve kentte görev yapan muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı makamında ziyaret etti.Muhtarlarla makamda görüşme gerçekleştiren Başkan Atilla, görüş ve talepleri dinledi.

Görüşmede Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü projeleri anlattı. Muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri nedeniyle Başkan Atilla'ya teşekkür etti.
 Başkan Atilla, Muhtarlar Günü’nü kutladı

Başkan Atilla, Gazi Köşkü Sosyal Tesisleri'nde Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte muhtarlarla bir araya gelerek istişarede bulundu. Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Muhtarlarla sohbet eden Başkan Atilla, Muhtarlar gününü kutlayarak, muhtarlardan Büyükşehir Belediyesi'nden beklentilerini sordu. Etkinlikte muhtarlara belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verildi. Ayrıca muhtarlarla belediyenin hizmetlerine yönelik anket yapıldı.