1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bağlar'ın Genç Basketçileri gelene gidene fark attı
Bağlar'ın Genç Basketçileri gelene gidene fark attı

Bağlar'ın Genç Basketçileri gelene gidene fark attı

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Elazığ'da düzenlenen Genç Erkekler Basketbol Bölgesel Şampiyonluk maçları başladı.

A+A-

Bağlar Genç Erkek Basketbol Takımı fark attı
Yapılan ilk karşılaşmada Bağlar Belediyespor Batman Petrolspor takımını 65-43 gibi bir skorla mağlup etti.

13 ilden toplam 13 takımın katıldığı bölgesel basketbol turnuvasında Bağlar Belediyesi Genç Erkekler Basketbol Takımı ilk maçını Batman Petrol Genç Erkek Basketbol Takımı ile yaptı. Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu'nda oynanan maçta, Bağlar Belediyespor takımı, Batman temsilcisini 65-43 gibi bir skorla mağlup etti. 

İkinci maçını ise Muş 1917 Spor Kulübü Genç Basketbol Takımı ile oynayan Bağlar Belediyespor bu maçı da 117-30'luk gibi farklı bir skorla aldı. 

Maçlardan sonra  bir değerlendirme de yapan Bağlar Belediyesi Basketbol Antrenörü Gökhan Yıldırım, hedeflerinin bölge şampiyonluğu olduğunu söyledi. Yıldırım, 18-22 Nisan'da Gaziantep'te oynanacak olan Anadolu Şampiyonluğu için de mücadele edeceklerini de belirtti.

Daha önce Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen karşılaşmalarda Bağlar Belediyespor basketbol genç erkekler takımı il birincisi olmuştu.