1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Azrailler duyarsızlığa tepki gösterdi
Azrailler duyarsızlığa tepki gösterdi

Azrailler duyarsızlığa tepki gösterdi

DİYARBAKIR - Diyarebkrispor Azrailler Taraftar Grubu Kentten ve taraftarlardan destek istediler.

A+A-

Açık çağrımızdır.
Futbolcularımıza teknik heyete emektar personele yönetimimize yerel basınımıza şehrimizin stk ve bileşenlerine ve büyük TARAFTARIMIZA.

Yıllardır şehrimiz futbolda alt liglerde ve hak edilmeyen yerlerde.
FUTBOLCU kardeşlerimizin rehavete kapılmadan yoluna devam etmelerini teknik heyet ve personelimizin gerekeni yapmasını, ayrıca yönetimimizin takıma topcularimiza ve taraftarımıza daha bir önem vererek güçlü bir birliktelik ve beraberlik gayreti içinde zafere ulaşmada önemli hamleleri yapması önemli bir gerekliliktir. Yönetim kurulumuzun ve AZRAİLLER grubunun emekleri ve fedakarlıkları göz önünde iken takımımız büyük bir başarının peşinde iken şehir olarak duyarsız kalmaktayız. 


Bizim çocuklar şuan kendilerine yakışır şekilde mücadele edip ligin zirvesinde yer almakta ama şehir desteğinden mahrum kalmaktadır.
Biz degilmiydik zafer bekleyen şampiyonluk isteyen üst liglerde yer almak isteyen, kupaları kaldırmak hayalimiz degilmiydi bu sessizliğin bu desteksizliğin sebebi ne ?


Yeter değil mi bu kadar sağduyusuz olmak yeter değil mi takımımızı desteksiz birakmak.
Bu zorlu ve güçlü yarışta şehrimizin tüm kesimlerini ayırt etmeksizin, kentimizin ve memleketimizin takımına renklerine çocuklarına sahip çıkmaya ve destek vermeye davet ediyoruz.
Sahipsiz bırakma kendi takımını DİYARBAKIR.