1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da yolsuzluk iddiası yayılıyor
Amedspor'da yolsuzluk iddiası yayılıyor

Amedspor'da yolsuzluk iddiası yayılıyor

DİYARBAKIR - Karar Gazetesi kaynaklı iddialarla ilgili olarak sitemizinde haberleştirdiği vahim iddialar basında yeralmaya devam ederken, yönetimin bu iddilara cevap yerine hakaret ve küfür dolu açıklamaları da devam ediyor.

A+A-

Ulusal medyada ortaya çıkan haberde Amedspor yönetimiyle ilgili iddialar bugün Diyarbakır'da yayın yapan SÖZ Gazetesinde de aynen yer aldı.

İçişleri Bakanlığına bağlı müfettişlerinin raporu esas alınarak ortaya çıkan iddialar ortaya çıkarken, yönetim ise bu iddialara cevap vermek yerine, haberi yapanlara karşı "İhanetçilik, yandaşlık, hainlik" suçlamasıyla gazetecilik dersi vermeye çalışıyor. Dün yapılan açıklamada 04.01.2017 tarihinde göreve geldikleri yönetim tarafından açıklanırken, resmi kulüp sitesinde ise 24 Eylül 2016 tarihinde göreve geldikleri atlanmış. Üstelik "sizin haber kaynaklarınızı biliyoruz," denilerek verilen açıklamada iddialarla ilgili ise hiç bir somut belge, bilgi verilmiyor. Gazetelere karşı "Siz Kimsiniz" denilerek verilen açıklamalar işin boyutunu gözler önüne seriyor.

Amedspor Başkanının Diyarbakırspor'da görev aldığı dönemlerinin de işlendiği haberlerle ilgili önümüzde süreçte neler yaşanacak göreceğiz.

BUGÜN DİYARBAKIR SÖZ'DE YAYINLANAN HABER:

soz.jpeg