1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor, taraftarı gerçeği biliyor
Amedspor, taraftarı gerçeği biliyor

Amedspor, taraftarı gerçeği biliyor

DİYARBAKIR - Amed Sportif Faaliyetler takımının taarftarları gerçeği biliyor ama, TFF’den ceza gelecek.

A+A-

Amed Sf’nin kendini bilmez bazı taraftarlarına, bilinçli taraftarlarından mesaj geldi.Sezon başından beri üzerimize uygulanan politikalar bir yana saha içerisinde yapılan provakatif hareketler bir yana. Her maç öncesi ısrarla altını çizdik söylüyoruz bağırıyoruz çağırıyoruz ; Provakasyona gelmeyin diye..

Bucasporda 5 ve 33 Numaralı futbolcu kılıklı provakatörlerin amaçlı belli taraftarı Ve oyuncularımızı öfkelendirir kart yedirmek ve TARAFTARIN sahaya inmesini sağlamaktı Ve istedikleride yaptılar. Hem Oyuncumuz Kırmızı yedi hem taraftarımız sahaya indi, madde atıldı. 

Değerli Amedspor taraftarı bizler bugünlere kolay gelmedik, böyle oyunlara da hiç gelmemiz gerekiyordu. Sahaya atlayan ve madde Atanlar sizler Amedspor'a en çok zararı veren sizlersiniz. Bilinçli Taraftarlarımız engel olmaya çalışsada böyle kendini bilmezler yüzünden TFF'nin ekmeğine yağ sürdük, aradıkları şeyi onlara kendimiz verdik şimdi ceza üstüne ceza yazacaklar. Peki yazık değil mi bu takımın parasına , emeğine, taraftarına ? 
Siz kendinizi kahraman mı sanıyorsunuz? Sahaya madde atarak, sahaya atlayarak elinize ne geçti ? Sadece bize zarar verdiniz..

Taraftarımızın bu hareketleri bir yana bir sözümüzde Sahada bu oyuna gelen futbolcularımıza;

Deniz Naki gibi bunca baskıya boyun eğmeyen bir futbolcumuz nasıl olurda böyle basit oyunlara gelip kart alabiliyor ? Kalan oyuncularımız Ve Taraftarlarımız maça tekrar konsantre olmasa belkide puan kaybedebilirdik..Onun İÇİN son olarak şunu söylemek gerekir ki; sahaya atlayan kadar ona göz yuman Taraftarlarımız, Kırmızı kart gören Futbolcularımız kadar ona engel olmayan diğer futbolcularımızda suçludur.