1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor kadınlar futbol takımı mağlup geldi
Amedspor kadınlar futbol takımı mağlup geldi

Amedspor kadınlar futbol takımı mağlup geldi

DİYARBAKIR - Türkiye Kadınlar 1'inci Futbol Lig'de kendi evinde Beşiktaş'la karşılaşan Amed Sportif Faaliyetler kadın futbol takımı, maçtan 5-0 mağlup ayrıldı.

A+A-

Kadınlarında izlediği ancak erkek taraftarların daha yoğun olduğu maç için yoğun güvenlik önlemi alınırken, Beşiktaş'ın Diyarbakır'daki sevenleri kadın takımını yalnız bırakmadı.

Kadınlar Futbol 1'inci Ligi'nin ilk maçında Amedspor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Kayapınar ilçesinde bulunan Amedspor Talaytepe tesislerindeki maç saat 11:00'da başlarken, maç için güvenlyik güçleri yoğun güvenlik önlemi aldığı görüldü. Karşılaşmayı erkeklerin yoğunlukta olduğu çok sayıda taraftar izlerken, her iki takımın taraftarları takımlarını tribüne çağırarak sevgi gösterisinde bulundu.

Diyarbakır'daki Beşiktaş taraftarları Beşiktaş kadın futbol takımını yalnız bırakmazken, karşılışymanın ilk yarasını konuk takım Beşiktaş 2-0 kazandı. İkinci yarıyada hızlı başlayan konuk ekip Bşeiktaş bu yarıdada 3 gol atarak maçı 5-0 kazandı. Maçtan sonra Beşiktaş taraftarları takımı çağırıp meşale yakarak galibiletylerini kutladı.