1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AKP İlçe Başkanı Kaya:'Herkese eşit hizmet'
AKP İlçe Başkanı Kaya:'Herkese eşit hizmet'

AKP İlçe Başkanı Kaya:'Herkese eşit hizmet'

DİYARBAKIR (AA) - AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Kaya, kimsenin siyasi görüşüne bakmadan herkese eşit şekilde hizmet ettiklerini söyledi.

A+A-

  Kaya, yaptığı açıklamada, AK Parti'nin insana hizmet anlayışı ile hareket eden bir parti olduğunu, partilerinin Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren bir parti olduğunu belirtti.
     Göreve geldiklerinden beri halkla birlikte olduklarını bildiren Kaya, ilçenin gelişmesi, kalkınması noktasında herkese görevler düştüğünü, Ergani'ye birçok hizmet getirdiklerini kaydetti.
     AK Parti'nin bir hizmet partisi olduğunu ifade eden Kaya, konuşmasını şöyle sürdürdü:
     ''Herkese eşit hizmet veriyoruz. Halkımız arsında hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit mesafedeyiz ve adaletli davranmaya gayret ediyoruz. Bizim dönemimizde ilçede particilik hegemonyası bitmiştir. Biz de önceki hükümetler sadece kendi partilerini ön planda tutmuş diğer vatandaşları ötelemiş, vatandaş hükümet partisinin temsilcileri olmadan kurumlara gidemez hale gelmişti. Türkiye'de çok büyük hizmetlere imza atarken adaleti de elden bırakmadık. Biz tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırdık. Öyle bir güzel ülkede yaşıyoruz ki barış ve huzurun olması için herkesin artık elini taşın altına koyması gerekir.''
    
     Muhabir: Ekrem Senvar / Nurten Aslan