1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Akcan hiç vakit kaybetmeden ilk antrenmanı yaptırdı
Akcan hiç vakit kaybetmeden ilk antrenmanı yaptırdı

Akcan hiç vakit kaybetmeden ilk antrenmanı yaptırdı

DİYARBAKIR - Amedspor'un yeni teknik direktörü Ahmet Akcan hiç vakit kaybetmeden ayağının tozuyla ilk antrenmanı yaptırdı.

A+A-

Amed SF'nin sözleşme imzaladığı teknik direktör Ahmet Akcan basın toplantısının ardından oyuncularla tanışmak ve ilk antrenman için Seyrantepe Tesislerine gitti.

Futbolcularla tek tek tanışan Akcan, hafta sonu evinde oynayacağı Bucaspor hazırlıkları için takıma ilk antrenmanı gerçekleştirdi. Ahmet Akcan yardımcı antrenör ekibini getireceğini ancak yönetimin yanına istediği bir yardımcı antrenörün de ekipte yer alacağını belirterek, "Amedspor'un hedefi belli, Diyarbakır tam bir futbol kenti. Taraftarın bizlerden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Sorumluluğumuzu ve aldığımız bu zorlu görevin bilincindeyiz. Buraya ilk ayak attığım günden bu yana özellikle yönetimin, Kulüp Başkanımızın bana olan sıcak ilgisinden dolayı çok mutluyum. Ben ve ekibim burada başarılı olmak için elimizden gelen herşeyi yapacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın" dedi.

Yeni teknik direktör Ahmet Akcan'ın TFF'ye bildirilen sözleşme süresi ile ilgili bilgi verilmezken, Akcan bu konuda da: "Sözleşme süresinin hiç bir önemi yok, isterse 10 yıllık olsun, bu önemli değil, önemli olan karşılıklı iki tarafın ortak çıkarlarının ön planda olması. Bunun dışında sözleşmede yazan sadece kağıt üstündeki süredir" dedi.

Ahmet Akcan'ın sezon sonuna kadar resmi sözleşemeye imza attığı öğrenildi.

Etiketler : ,