1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. AK Parti'den esnaf ziyareti
AK Parti'den esnaf ziyareti

AK Parti'den esnaf ziyareti

DİYARBAKIR- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer ve ilçe teşkilatı üyeleri esnafı ziyaret etti.

A+A-

Ziyarette 16 Nisan’da Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandum bilgilendirmesi yapan Gezer, esnafa el broşürleri dağıttı. 

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer ve ilçe teşkilatı Barış Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti. Esnafı tek tek ziyaret edip sorunlarını dinleyen Gezer, 16 Nisan’da Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandumun hayırlara vesile olmasını dileklerini ileterek, 18 maddelik değişikliği açıklayan el broşürleri verdi. Yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Gezer, “Halkımız sistem değişikliğine sıcak bakıyor. Bu yeni sistem geldiği zaman en azından huzur gelecektir, istikrar gelecektir. O yönde olumlu tepkiler alıyoruz. Bağlar’da aldığımız oy oranının bu halk oylamasında daha fazla artacağını şuan esnaf ve ev ziyaretlerinde görüyoruz. Esnafı geziyoruz, broşürlerimizi dağıtıyoruz. Olumlu yönde tepkiler alıyoruz. Umarım bu 16 Nisan’da da sandığa yansır. Halkımıza teşekkür deriyoruz” diye konuştu. 

Çalışmalarına devam edeceklerini kaydeden Gezer, esnaf ziyaretlerinin ardından ev ziyaretleri de gerçekleştireceklerini belirtti.

(EEI-AKK-Y)

18.03.2017 15:19:49 TSI
NNNN