1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. AK Parti'de referandum çalışmaları devam
AK Parti'de referandum çalışmaları devam

AK Parti'de referandum çalışmaları devam

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, referandumun Türkiye için dönüm noktası olduğunu belirtti.

A+A-

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar ve Milletvekili Galip Ensarioğlu, referandum çalışmaları kapsamında, Kocaköy ilçesindeki bir okulun konferans salonunda vatandaşlarla bir araya geldi. İl Başkanı Akar, “Demokrasimiz ve hizmetlerin devamı için, ‘Evet’ demeliyiz. Kocaköy’ün bize vereceği destekten hiç şüphemiz yok. Mevcut sistem artık ülkemizi taşımıyor. Biz AK Parti olarak halkımızdan başka bir güç tanımıyoruz. Artık ülkemizin zaman kaybına ihtiyacı yok. Ülkemizin geleceği için Hızlı karar alıp uygulamak zorundayız.

İnşallah Türkiye’nin önünü açacak bu sistemi getirmek AK Parti kadrolarına nasip olacak. Türkiye’nin geleceği söz konusu. İnşallah 16 Nisan’da Diyarbakır’ın ve Kocaköy’ün kararı evet olacaktır” dedi.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ise, tüm terör örgütlerinin ‘Hayır’ için çalıştığını ve Türkiye’nin 90 yıllık siyasetinde en önemli referandumu olduğunu söyledi.

(İHA-MP-Y)

24.03.2017 11:34:20 TSI
NNNN