1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. AK Parti referandum çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti referandum çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti referandum çalışmalarını sürdürüyor

DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Başkanlığı referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

A+A-

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Mürsel Kikizade başkanlığında oluşturulan heyet vatandaş ve esnafla buluşarak referandumda 'Evet' oyu kullanmanın ülkeye kazanımını anlattı.

İlçe Başkanı Mürsel Kikizade ve beraberindeki heyet parti teşkilatları tarafından bastırılan 'Evet' gazetesi ve broşürlerini de dağıtarak bilgilendirmeler yaptı. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde referandumun önemini anlatan Kikizade, Türkiye'nin 16 Nisan sonrasında daha güçlü, bölgesinde söz sahibi bir ülke olması için sandıktan çıkacak 'evet' oylarının önemini anlattı. Kikizade, bu referandumun ülkenin geleceğini belirten önemli bir seçim olduğunu dile getirerek, ülkesini seven herkesin sandığa giderek oyunu 'Evet' olarak kullanması gerektiğini dile getirdi.

Dış güçler ve şer odakların Türkiye'nin güçlenmesini istemediğini belirten Kikizade, millet olarak bu oyunu bozacaklarını ve sandıktan güçlü bir şekilde 'Evet' çıkması için tüm güçleri ile çalışacaklarını sözlerine ekledi.
(İHA-AKK-Y)

17.03.2017 11:03:10 TSI
NNNN