1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. AK Parti Başkanı Gezer ziyaretlerini sürdürüyor
AK Parti Başkanı Gezer ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Başkanı Gezer ziyaretlerini sürdürüyor

DİYARBAKIR- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erken Gezer ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, referandum çalışmaları kapsamında köy köy gezerek vatandaşlara yeni hükümet sistemini anlatmaya devam ediyor.

A+A-

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer başkanlığında yürütme ve yönetim kurulu, belediye meclis üyeleri ve mahalle temsilcilerinden oluşan heyet ilçeye bağlı köyleri gezerek Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde 18 maddeyi kapsayan halk oylaması bilgilendirmesi yapıor.

Gittikleri köy ve mahallelerde yeni sistemin getirileri hakkında detaylı bilgiler veren Gezer, 16 Nisan'ın Türkiye için bir çıkış noktası olduğunu söyledi.

Gezer, ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen kesimlerin hayır dediğini ve bundan dolayı da doğru yolda olduklarını dile getirerek vatanını, ülkesini seven herkesin sandığa giderek evet oyu kullanması gerektiğini dile getirdi. Erkan Gezer ve beraberindeki heyet Bağlar ilçesine bağlı Kırkkoyun, Sakallı, Ortaören, Ekince köyü ve mezralarını gezerek vatandaşları bilgilendirdi.

(İHA-AKK-Y)

30.03.2017 18:18:00 TSI
NNNN